Televizní filmy a seriály

31. prosince 2014 v 16:01 | Radka |  Co život dal
Letos jsem na televizi koukala méně než jiné roky. Odbourala jsem i ranní předpovědi počasí před odchodem do práce. Nechyběla mi. Sice jsem vypadala jako podivínka, když jsem zamítavě kroutila hlavou na dotaz: "Viděla jsi to včera ve zprávách?", ale co by mi tam mohlo uniknout? To podstatné člověk najde na netu a ušetří si trápení. Veškeré zpravodajství dnes více připomíná černou kroniku než pořad, kterým by měl být občan informován o důležitém dění doma i ve světě.


Avšak ke konci roku, kdy čtení knih bylo na můj vyčerpaný mozek příliš únavné, uchýlila jsem se k jeho resetu pomocí sledování televize. Výsledný efekt mě poněkud zklamal, především v začátcích, ale postupně jsem se vypracovala a nechala se vést instinktem. Při konečné rekapitulaci jsem musela přiznat, že se objevilo pár titulů, které vě mně stopu zanechaly. Tady jsou některé z nich:

Počátek (2010) - upoutávky mě nezaujaly ani náhodou, až kousek filmu, kde se Leonardo DiCaprio tváří tak zaujatě, že jsem nemohla přepnout. Po chvíli jsem pochopila děj. Doposud kradli myšlenky, tentokrát ji měli "oběti" vnuknout. To vše pomocí snu. Vlastně snu ve snu a v něm dalším snu. Složité, ale tolik mi to připomnělo mé sny, ve kterých se nořím jinam, posléze zase vracím... Až mě vyděsilo, co vše je možné zažít a že se člověk "nemusí vrátit". Přišlo mi to příliš reálné, vzhledem k mým vlastním prožitkům.
Film nejlépe vyjadřuje komentář kleopatry na csfd.cz:
Počátek jsem plně docenila ve chvíli, kdy jsem se ho pokoušela odvyprávět. Vždycky jsem tvrdila, že všechno vyprávět lze: to usneš, něco se ti zdá, v příběhu toho snu znovu usneš, v tom usnutí a v jinym zdání se ti zase něco sní a ... Už jsem slyšela, že moje podání bývá poutavější než film, ale tady skládám bez boje a dmu se pýchou, že jsem tu precizní skládačku se všemi detaily stíhala a pobrala. Ano, né, nejsem Nolan, to nelze vyprávět, to se musí vidět!
Pro milovníky snů určitě doporučuji.

Vévodkyně (2008) - film ve mně zanechal velmi silný dojem navzdory faktu, že mi Keira Knightley do role všemi obdivované ženy vůbec nesedla. Viděla jsem ho již dříve, ale ani letošní opakování jsem si nenechala ujít. Možná mě na něm děsí fakt, že tohle se skutečně stalo. Georgiana Cavendish z rodu Spencerů byla velmi pokroková na svou dobu, avšak společenské konvence neumožňovaly, aby se žena projevovala jinak než jako matka a manželův doplněk. Na rozdíl od mužů, kteří si veřejně mohli dopřávat cokoli, včetně milenek. Když se vzbouřila, dostala na výběr - svobodu, ale bez dětí. Která matka by opustila své děti?
Jak se zdá, téma bezpráví a bezmoci mi stále nedělá dobře.

Pan Selfridge (2013) - tento seriál Velké Británie jsem se rozhodla sledovat okamžitě po shlédnutí první upoutávky. Připomínal mi jiný seriál - Panství Dawnton, který sklidil mnohá ocenění a také mé sympatie. Navíc děj Pana Selfridge se odvíjí v prvním obchodním domě v Anglii, tedy pro mne dosti neotřelé téma. Zkrátka jsem byla zvědavá, jak to všechno s těmi obchodními centry začalo. A navíc postava manželky Rose (Frances O´Connor působí tak neskutečně křehce) dávala tušit, že nezůstane jen u poslušné ženušky dotvářející obraz svého chotě. A opět příběh podle skutečné události.
Zkrátka zase téma rodiny, kde si muž díky svým financím a postavení může dovolit cokoli, ale žena musí plnit svou roli. Když je soukromí Harryho Selfridge věřejně odhaleno a jeho jméno zostuzeno, pohár trpělivosti přeteče a jeho žena ho opouští i s dětmi. Za vše hovoří věta Harryho ke své odcházející manželce: "Rose, bez vás to nezvládnu."
Ano, s rodinným zázemím jsou odvážní, všeho schopní, ale jakmile o něj přijdou, ztrácí půdu pod nohama. Náhle jsou nic. Zůstávají pouhým stínem své předchozí osobnosti. Šťastní ti, kdož si to uvědomí dříve, než skončí na dně.
Druhá řada seriálu začíná 9.ledna na ČT2.

Láska ze sousedství (Adam, 2009) - Koukala jsem na něj dnes po půlnoci. Nalákal mě název, tedy slovo láska, protože romantiky není nikdy dost. Ačkoliv není film kritiky příliš vysoko hodnocen, za sebe bych dala pět hvězdiček už za pokus vysvětlit, jak se žije lidem s Aspergerovým syndromem. O autismu se natočilo už pár filmů a člověk, který autistu ve svém okolí nemá, si přesto umí udělat jakýsi obrázek. Aspergerův syndrom (AS) má sice mnoho společných znaků s autismem, avšak nebývá postižen intelekt či řečové schopnosti. Omezení se týká komunikace a sociálního chování.
Zjednodušeně: napsané jsem to moc nechápala, ale po shlédnutí filmu vím, že postižení lidé nemají schopnost empatie, necítí co druzí, nerozpoznají vtip či ironii. Berou vše vyřčené jako fakta. A každé vybočení z každodenní rutiny jim způsobí zmatek v hlavě.
Děj filmu vypráví o Adamovi, muži s AS a mladé ženě Beth, která se přistěhuje do bytu v sousedství. Začne mu ukazovat život mimo zajeté koleje a vypadá to, že ti dva k sobě zkrátka patří. Jenže nečekejte happyend, i když fakt, že Adam dokáže opustit dlouholetý domov a odejít za prací jinam, je svým způsobem dobrý konec. Jen škoda, že u toho není Beth. Jenže pokud lidé v páru vnímají situace jinak, může docházet často ke konfliktům, které se sice může dařit objasňovat, ale uznejte sami - takový způsob soužití je poněkud náročný, i když dotyčného milujete. Což mi zpětně připomíná, že mnoho lidí v takových svazcích žije a přitom není ani jeden postižený, jen značně omezený. Ale to jsem skončila jinde, než jsem měla v úmyslu.

Tajné rozhovory Jackie Kennedyové - tento dokument měl odhalit rozhovory natočené krátce po smrti JFK, které dle požadavku Jackie měly být zveřejněny až padesát let po její smrti. Stalo se tak o něco dříve, i když hranice padesáti let dodržena byla - od smrti jejího manžela.
O JFK jsem něco četla nebo viděla dokumnety, ale postava Jacqueline mi byla vždy záhadou, proto jsem vydržela až do konce. Můj výsledný pocit by ji však nepotěšil. Žena, která si nejspíše připisovala více zásluh na politické kariéře svého muže než jaká byla skutečnost. Dle jejích slov se o všem radili, pomáhala mu dělat rozhodnutí, vytvářela mu perfektní zázemí a on se mohl naplno venovat úřadu a své práci. Tomu odporují její časté cesty s dětmi do Evropy, na které ji manžel posílal. Nejspíš aby se mohl věnovat milenkám a jiné zábavě. Navíc informace lékaře, že byl po operaci páteře závislý na lécích a drogách. Její snaha vytvořit z JFK legendu o charismatickém člověku, který byl předurčen vládnout (s její pomoci) tak dostává trhliny.
Můj závěr: nedokázala se smířit se skutečností a proto si vytvořila svou verzi, ve které byl její muž chrismatický vůdce, který by jím však nebyl, kdyby nebylo jí.
Jak moc mi to připomíná mnoho dalších, kteří si vytvářejí svou skutečnost a v něm pocit důležitosti, protože by svou obyčejnost neunesli.

O svátcích mi náladu pozvedla snad jediná pohádka Anděl Páně a romantická klasika roztažená na pět večerů - Angelika (pokaždé jiná nebo s někým jiným). I když přiznávám, že poslední dva díly jsou už natahované, nejspíš aby byl divák napnut a přesvědčil se, že i když se dlouho míjeli, přesto si jsou souzeni.
Jen mi coby matce pořád vrtalo hlavou - jak mohla opustit své děti a zcela nezodpovědně jet hledat muže svého srdce? A v tom možná tkví odpověď na častou otázku: proč mnoho žen nenašlo toho pravého?
Protože se nevykašlaly na své děti a místo dobrodružství s nejistým výsledkem vyhrál smysl pro zodpovědnost! Ale romantiky je v Angelice měrou vrchovatou, o tom žádná

Dnes večer od televize žádnou zábavu nečekám, potěšit by snad mohl jen odpolední Lotrando a Zubejda nebo Adéla ještě nevečeřela.

Přeji všem příjemný poslední večer v roce a šťastný nový rok 2015
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ajka Ajka | Web | 31. prosince 2014 v 16:19 | Reagovat

Krásný nový rok i Tobě :-)
Ajka

2 Lydie Lydie | 31. prosince 2014 v 16:32 | Reagovat

Z těch pořadů, co popisuješ, jsem viděla pouze Tajné rozhovory J.K.Měla jsem naprosto stejný pocit, jako Ty.Jsem starší a tak, na rozdíl od Tebe, si pamatuji na atentát.
Naše "mocipáni" stále vyčkávali a zprávu o atentánu dlouho nepouštěli do našeho rozhlasu.Tatínek ji slyšel na "Svobodné Evropě"-dost to rušili a on neměl jistotu,zda slyšel správně.Musel jít krmit krávy,tak mě pověřil,ať sedím u rádia a ladím,abych zjistila co se děje.To bylo někdy kolem poledne.Naše zprávy o atentátu informovaly až večer.

3 Lydie Lydie | 31. prosince 2014 v 16:33 | Reagovat

Můj příspěvek spadl jaoko spam-PROSIM VYLOVIT_ DIK :-!  :-!  :-!  :-!  :-!

4 Radka Radka | E-mail | Web | 31. prosince 2014 v 16:39 | Reagovat

[1]: Děkuji, snad se nám splní :-)

5 Radka Radka | E-mail | Web | 31. prosince 2014 v 16:41 | Reagovat

[2]: V době atentátu se narodila má sestra, já si musela ještě chvíli počkat, ale pamatuji si, že informace chodily se zpožděním. Sice jsem četla o jeho roli v Karibské krizi, ale celkově ho myslím dost přeceňovali.
Spíš mi vrtá hlavou to "prokletí Kennedyů", protože muži jejich rodu umírají nějak často

6 dáša dáša | Web | 31. prosince 2014 v 16:41 | Reagovat

Radu, na Čt2 ve 23,15 hod - To nejhorší z Pečeného sněhuláka. Doporučuji. Mám také ráda Všechnopárty, ale budeme se dívat na Čt Art na Bídníky - Les Misebráles, koncert z Londýna.

Přes vánoční dny jsem sledovala také málo pořadů - Pelíšky, Královu řeč,Toulavku a Objektiv, Raimena, Hercula Poirota a Tootsii.

Jdu nachystat chlebíčky a jednohubky pro nás dva. Hodně čteme.
Radu do roku 2015 vykroč pravou nohou se správným rozhodnutím a splněnou vizí do života. :-) K tomu všemu dobré zdraví, štěstí a lásky Tobě i Tvé dceři :-)  :-)  :-)

7 Van Vendy Van Vendy | Web | 31. prosince 2014 v 16:44 | Reagovat

Máš zajímavý výběr a přestože jsem filmový a seriálový maniak, tak většinu tvých uvedených vidím poprvé... a inspiruju se a vrhám se na Pana Selfridge. Jsem moc zvědava, jaký seriál bude!
Anděl Páně, to už jsem psala, je kouzelná pohádka, a na Angeliku jsem se letos také dívala, už pod vlivem té poslední Angeliky, o které jsem psala. Abych si spravila chuť.
Otázka dětí v této filmové sérii je úplně nedořešená, protože to vypadá, že se ti dva konečně sešli a odplouvají dál vstříc novým zítřkům. Sice je možné, že se pro ty děti někde cestou zastaví a vezmou je sebou, ale to už se můžeme jen dohadovat.
Páč jsem četla knižní sérii, tak můžu vysvětlit, že v době svých středozemských dobrodružství Angelika přišla o jednoho syna a dva měla u někoho na výchově. Nebo u dvora, už přesně nevím (v knize totiž měla ještě jedno dítě, chlapečka, s Filipem.)
V knize to bylo vůbec trochu jinak, onoho Rescatora totiž vůbec nepoznala, a než zjistila, že je to její muž, utekla mu. Takže moment odhalení byl až v posledním díle, který už zfilmován nebyl, vlastně nebyl zfilmován ani předposlední díl, ve kterém se Angelika po velkém útěku ze sultánova harému dostane zpátky do Francie a je zatčena. V tomto dílu ztratí i zbylé dva syny... knihy jsou víc propracované a osudy Angeliky spletitější.

8 Radka Radka | E-mail | Web | 31. prosince 2014 v 17:28 | Reagovat

[6]: Dáši, Pečeného sněhuláka neznám, ale název mě zaujal. Mám jen základní nabídku programů, tak si Bídníky dát nemůžu. Ale určitě se najde nějaká zábava. Královu řeč jsem viděla a líbila se mi postava učitele - Lionela, který musel bojovat s předsudky ohledně vzdělání - neměl žádné titluly, ale pomoci uměl. Mám to v práci občas podobně :-?
Momentálně odbíhám k těstům na chleba a veku, čeká mě pomazánka a ještě posbírat prádlo v sušárně, aby neviselo přes Nový rok a pověra se nevyplnila.
Děkuji za přání, také přeji Tobě a Tvým blízkým jen to dobré v novém roce :-)

9 Radka Radka | E-mail | Web | 31. prosince 2014 v 17:37 | Reagovat

[7]: Děkuji, snad Tě můj tip neznechutí. Mně se ten seriál (dávali vždy dva díly po sobě) líbil i kvůli počtu osudů, které sledoval. Od chudých po bohaté, každý tam měl své místo.
S Angelikou jsem nejspíš prohloupila, když jsem nečetla knižní předlohu. Ovšem pokud i tam ztratí své děti, není to žádná legrace, což život v té době ani nebyl (ale je snad dnes?). Domnívala jsem se, že její synové zůstali na zámku Plessis-Belliéres, který byl jejich majetkem a domov tedy měli. No, ve finále je to asi jedno, protože je to "jen" kniha. Otázkou zůstává: Jak moc čerpala autorka ze skutečných příběhů?
Možná je škoda, že nejeli filmaři zcela podle knihy. Díky za objasnění!

10 Máří Kosáček Máří Kosáček | E-mail | Web | 31. prosince 2014 v 18:33 | Reagovat

Ať Nový rok je jiný,
čistý, sněhobílý,
a přinese vám všem
nejeden splněný sen.
PF 2015

11 King Rucola King Rucola | E-mail | Web | 31. prosince 2014 v 18:39 | Reagovat

Nevidel a nepoznam z toho vyberu NIC! Tak mi zostava len o to srdecnejsie Vam vsetkym zelat stastlivy a uspesny novy rok 2015.

12 Van Vendy Van Vendy | Web | 31. prosince 2014 v 22:13 | Reagovat

[9]: Se seriálem uvidím, nechám se překvapit... ;-)
K Angelice, kdysi jsem četla knižní sérii ještě ve slovenském překladu (můžu jen doporučit, ve slovenštině mi Angelika připadá kvalitativně o level výš než v češtině), ona prý dokonce existovala, ale její příběhy už jsou smyšlené. Jinak, v celé knižní sérii se nacházely skutečné historické postavy a vztahy, takže Luisa de la Valiere, Athénais de Montespan, Colbert, ale i král mykénský... těchto reálií se drželi poměrně dobře.
V knižní sérii byla Angelika vystavena větším zkouškám osudu, neproplouvala tím vším tak lehce jak ve filmu. Mnohokrát se ocitla na dně, ztráta dětí byla pro ni hodně bolestivá, v knize mi připadalo její hledání i trochu mystické, ona sama byla nadaná instinktem a současně rozumem, takže v ní bojoval ženský a mužský princip, ve světě mužů musela přemýšlet jak muž a chovat se jak žena, aby obstála... No, chtěla bych o knižní Angelice napsat a je rozhodně škoda, že se tvůrci filmu nedrželi víc ducha té knihy. I když občas pochybuji, jestli je kniha vůbec zfilmovatelná... taková, jaká je. :-)

13 Radka Radka | E-mail | Web | 31. prosince 2014 v 22:50 | Reagovat

[10]: Maruško, děkuji, sny já ráda, sním v noci a někdy i ve dne ;-)

14 Radka Radka | E-mail | Web | 31. prosince 2014 v 22:51 | Reagovat

[11]: Děkuji, i Tobě šťastný, zdravý a plný energie :-)

15 Radka Radka | E-mail | Web | 31. prosince 2014 v 22:53 | Reagovat

[12]: Díky za info, určitě bude fajn, pokud o knižní verzi napíšeš - potěší nejednoho příznivce televizní Angeliky :-)

16 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 31. prosince 2014 v 23:59 | Reagovat

Angeliku jsem četla i viděla tu původní, Vévodkyni také- ta mne hodně rozčilila, ta nespravedlivost vůči ženě, ostatní jsem viděla také, ale přiznám se, že čím dál méně ráda se koukám na dávné příběhy, kde  se takové nespravedlivosti dějí. Proto také nemohu sledovat akční, válečné, hororové filmy. Upínám se spíš na povídky ze života, humorné příběhy, detektivky, kde se,, přemýšlí" a ne jen vraždí. Pochopila jsem, proč staří lidé mají rádi takové ty pohádky pro dospělé. Vím, komu jsem prodávala Harlekýnky v trafice- většinou pro maminku a pod. Možná jsem přečetla příliš  hodně knih bez výběru v mládí a
tak si už vybírám. Mám ráda kromě humorných také  psychologické, životopisné a detektivky.
Mějte se v tom roce dobře, hlavně klid a zdraví je třeba. :-)

17 Katka Katka | E-mail | Web | 1. ledna 2015 v 15:15 | Reagovat

Televizi se nevěnuju do té míry, že už ani nevydržím sedět u celého filmu. Láska ze sousedství by mě ale nalákala. No a Angelika, to je klasika, záruka velké romantiky - co na tom, že je to pohádka pro dospělé....

18 Radka Radka | E-mail | Web | 1. ledna 2015 v 21:27 | Reagovat

[16]: Děsí mě na těch filmech totéž. Proto mám raději romantiku. Ale té v televizi moc tedy není.
Děkuji, i Tobě přeji vše nejlepší v  tomto roce :-)

19 Čerf Čerf | E-mail | Web | 1. ledna 2015 v 21:56 | Reagovat

Z tvého výčtu jsem viděl jen dokument o J. Kennedyové, který mě zklamal, protože jsem se nedozvěděl prakticky nic nového. Televizi jsem sice občas sledoval, ale máloco mě upoutalo, abych tomu věnoval soustředěnou pozornost.

20 pavel pavel | Web | 1. ledna 2015 v 23:52 | Reagovat

J.Kennedyovou jsem viděl a o té jsem už nedobré mínění měl dlouho, což mi potvrdil její pozdější sňatek s Onassisem.

21 Radka Radka | E-mail | Web | 2. ledna 2015 v 14:18 | Reagovat

[19]: To si pak člověk říká: a proč to měli padesát let tajit? Jen to odhalilo její povahu pro ty, kteří dosud neměli jasno, řekla bych.

22 Radka Radka | E-mail | Web | 2. ledna 2015 v 14:20 | Reagovat

[20]: Kdysi jsem ten sňatek chápala jako její způsob ochrany před dotěrným světem, ale po shlédnutí dokumentu mám pocit, že šlo až na prvním místě o peníze.

23 Ježurka Ježurka | Web | 2. ledna 2015 v 16:34 | Reagovat

Z toho tvého přehledu jsem viděla, ale už dávno, všechny díly Angeliky, opakované věci nemusím.
Přeji do nového roku zdraví, štěstí a LÁSKU! :-D

24 Sugr Sugr | E-mail | Web | 2. ledna 2015 v 18:10 | Reagovat

Na televizi nekoukám od doby co mám notebook, takže... 10 let. Vyberu si a stáhnu filmy o které mám zájem a shlédnu je kdy já chci! Úžasné! :-)
Občas jdeme s AP do kina, byli jsme na Pohádkáři (doporočuji-velmi charismatický hlavní představitel) a nyní na Hodinovém manželovi (doporučuji-komedie)! ;-)

25 Sugr Sugr | E-mail | Web | 2. ledna 2015 v 18:11 | Reagovat

A propo...
Angelika, viděla jsem jí mockrát a k takovým "perlám" filmů se nejen já, ale i kolegyně v práci velmi rády vrací i kdyby to bylo 100x! ;-) Ty se nedají vidět jen jednou! ;-)

26 mysteriouswolf mysteriouswolf | Web | 3. ledna 2015 v 8:40 | Reagovat

Ahoj, tak z vyjmenovaných filmů se mně líbila Vévodkyně, no a Angelika je má "láska" na věky :-) Dokonce tak, že tu nově natočenou, jsem po zhlédnutí okamžitě zavrhla. Prostě v mých očích je to nesrovnatelné. Původní díly mají prostě charisma, víc romantiky a nádhernou hudbu :-)

27 Van Vendy Van Vendy | Web | 3. ledna 2015 v 10:58 | Reagovat

[26]: Ha! další, kdo viděl novou, a vidím, že máme podobně shodný názor. ;-)  :-)
K filmům - teď mám ještě rozkoukáno pár nových filmů, Divergence, Absolventka, Fantom opery... pak ještě dokoukat poslední díly Živých mrtvých (to asi nebude nic pro tebe, zlati) a pak zkusím ten tvůj tip. :-)
Jinak, jestli můžu dát tip tobě, moc příjemný je seriál Jane Eyre 2006 a taky čtyřdílnou sérii Láska v bílém pekle. Moc pěkné (šlo o oblast přádelen, taky trochu sociální problémy a taky trocha romantiky).
Škoda, že ČT ignoruje opětovné vydání bezva seriálu Proti větru. Určitě si to aspoň trochu pamatuješ, šlo o deportaci do Austrálie. A jak začínali nový život. :-)

28 Radka Radka | E-mail | Web | 3. ledna 2015 v 21:29 | Reagovat

[23]: Libuško, když Ty máš s manželem romantiku pořád, tak nač stále dokola Angeliku? ;-)
Děkuji za přání, lásky není nikdy dost :-)

29 Radka Radka | E-mail | Web | 3. ledna 2015 v 21:32 | Reagovat

[24]: Na filmy koukám málo, takže mě to zatím nežene k počítači.
Hodinový manžel - nad tím jsem přemýšlela, ale o tom skutečném, protože nám protéká wc! :D
Angelika je klasika, to se nedá vynechat ;-)

30 Radka Radka | E-mail | Web | 3. ledna 2015 v 21:33 | Reagovat

[26]: Novou Angeliku jsem neviděla a jak to čtu, ani nechci. Hudba v té původní je úžasná, ještě včera mi zněla v hlavě ;-)

31 Radka Radka | E-mail | Web | 3. ledna 2015 v 21:43 | Reagovat

[27]: Živí mrtví mě neláká, zombie mi nedělají dobře. Spíš Mrtví jako já - ten černý humor, který není až tak černý a všichni vypadají pořád jako lidé ;-)
Tvé tipy neznám, ale Láska v  bílém pekle zní dobře - hlavně popis obsahu na ČSFD - Po uvedení série v Británii bylo BBC, které sérii vysílalo, nuceno zrušit diskuzní stránky k tomuto seriálu, protože byly zahlceny nadšenými ohlasy žen, které okouzlil představitel hlavní role. :-D

32 Bev Bev | E-mail | Web | 6. ledna 2015 v 9:51 | Reagovat

Zaujal mě film Počátek, pokud ho budou opakovat, podívám se. Na televizi jsem letos moc nekoukala, zjistila jsem, že mě pohádky opakované třikrát do roka už nudí. Ale vždycky znovu se ráda podívám na animáky Dobu ledovou, Shreka, Kocoura v botách atd. :D Moc se mi líbila i pohádka O šťastném smolaři a Lotranda a Zubejdu můžu taky vždycky znovu. :-)

33 valin valin | Web | 7. ledna 2015 v 11:31 | Reagovat

Já se na televizi skoro taky vůbec nekoukám, definitivně mě otrávily reklamy. Tak, že podobně jako Sugr si film raději stáhnu a podívám se hezky na celý. Dnes se dá na netu najít téměř vše, co dávají v televizi a bez reklam, tak, že volím raději tenhle způsob...

34 Radka Radka | E-mail | Web | 7. ledna 2015 v 22:45 | Reagovat

[32]: Pohádky s vtipem já ráda, navíc hlášku: "Neptej se. Říkali."  používám moc ráda :D
Na Počátek se ráda podívám znovu, je v tom něco hodně tajemného (pro mě určitě) ;-)

35 Radka Radka | E-mail | Web | 7. ledna 2015 v 22:47 | Reagovat

[33]: v neděli jsem se nechala Sugr inspirovat a našla si na netu film Rebelka. Nic extra, ale žádné reklamy a když jsem si potřebovala odskočit, nic mi neuteklo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama